Lyžařské termoprádlo

Lyžařské termoprádlo je velmi praktické, protože pokud Vám bude teplo vespod, je malá šance, že promrznete. Termoprádlo je výborně tepelně izolováno, odvádí přebytečnou vlhkost a je velmi pohodlné, takže se v něm cítíte jako v bavlnce a navíc máte pocit příjemné čistoty po celou dobu sportování.

Termoprádlo můžete pořídit jako spodní tričko s krátkým i dlouhým rukávem, kalhoty, košilku, ale také celou kombinézu. Až si v takovém termoprádle vyjedete, jistě si budete pochvalovat jeho vysokou funkčnost a okamžitě poznáte jeho účel. Termoprádlo navíc můžete využít i při dalších druzích sportovního vyžití a vybírat můžete opravdu z mnoha variant a povedených designových provedení.

Lyžařské termoprádlo Moira

Spodní prádlo značky Moira se hodí do nízkých teplot, díky vynikajícím vlastnostem tohoto prádla budete po celou dobu v teple a nebudete se potit, vyberou si zde jak muži, tak ženy a je vhodné jak na sportování, tak běžné nošení v chladnějším počasí. Můžete zde vybírat spodní kalhoty dlouhé i krátké, trička, čelenky, šátky, rukavice, ponožky, podkolenky, čepice a další zboží.

Lyžařské termoprádlo Coolmax

Termoprádlo značky Coolmax je velmi kvalitní, dobře odvádí přebytečnou vlhkost a zaručuje teplo a sucho po celou dobu sportování. Vybírat můžete od spodních kalhot přes trička s krátkým i dlouhým rukávem po roláky. Termoregulační prádlo coolmax Vám zaručí pocit suchosti i ve větších sportovních výkonech a zaručí Vám dokonalou tepelnou izolaci.

Lyžařské termopráslo Sensor

Lyžařské termoprádlo Sensor se hodí na všechny druhy sportů, je prodyšné a zaručuje pocit sucha a tepla, oblečení je velmi příjemné na tělo, drží tvar, snadno se udržuje, má velmi moderní design, má zpravdila dvě vrstvy – jedna zajišťuje dobrou prodyšnost a druhá zase tepelnou izolaci, můžete zde nalézt i trička odvětrávaná pomocí síťoviny na ramenou.

Lyžařské termoprádlo Progress

Lyžařské prádlo Progress má velmi pěkný design, můžete si zde vybrat všechny druhy termopráslo od spodní vrstvy (spodky, trička) přes střední vrstvy (mikiny) po vrchní vrstvy (bundy apod.). Termoprádlo je tedy velmi funkční, zaručí Vám příjemnou tepelnou izolaci a budete jistě velmi spokojeni.