Lyžařské kombinézy

Lyžařské kombinézy jsou velmi praktickým lyžařským vybavením zejména pro děti, protože pokud pořídíte kombinézu, nebudete muset shánět lyžařské bundy a také se nemusíte bát, že se dítě hned promočí. Kombinézy jsou nepromokavé, u některých jsou také součástí bezpečnostní odrazky, takže Vaše dítě bude vidět na kopci i za špatného počasí.

Dnes můžete pořídit velmi kvalitní kombinézy se spoustou praktických prvků, které na lyžích jistě využijete. Dnešní kombinézy mají také moderní design a proto jsou oblíbené nejen dětmi, ale i dospělými lyžaři.

Lyžařské kombinézy Ydi sport

Kombinézy značky Ydi sport jsou velmi praktické, voděodolné, mají zpevněná kolena a vnitřní strany nohavice, zaručují UV ochranu a také mají speciální úpravu proti špinavosti, což oceníte zejména pokud hodláte kombinézu kupovat svým dětem. Dále zde najdete například bezpečnostní pásky odrážející světlo, možnost stahování v pase dle volby, oceníte také jejich lehkost, nebo protiskluzovou úpravu.

Lyžařské kombinézy New-Alpine

Kombinézy New-Alpine jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které zaručují jejich nepromokavost, mají anatomicky tvarovaná kolena a lokty, samozřejmostí je sněžný pás ve spodní části nohavic a velmi moderní sportovní design.

Lyžařské kombinézy Alpine Pro

Lyžařské kombinézy Alpine Pro jsou velmi oblíbenými výrobky, kombinézy mají velmi pěkný design a mnoho praktickým prvků, které od zimní kombinézy očekáváte: voděodolnost, dlouhé úchyty zipů, aby se s nimi snadněji manipulovalo v rukavicích, reflexní proužky na kapuci a rukávech, očko na uchycení skipasu, vypolstrovaný límec, vysoká odolnost proti vlhkosti a další.