Lyžařské doplňky

Kromě nezbytných lyžařských doplňků, jakými jsou třeba lyžařské helmy, nebo lyžařské brýle a také vhodné oblečení si také můžete zakoupit řadu speciálních lyžařských doplňků, které Vám zajistí ještě více pohodlí a umožní Vám ještě mnohem lepší zážitky v době Vašeho sportování. Takovými doplňky jsou například ohřívače celého těla, ohřívače nohou a rukou, topeníčka do lyžáků, cestovní držáky na lyže, chrániče páteře, vysoušeče obuvi, batohy a vaky na lyže, držáky na Skipas, brousky na hrany lyží a tak podobně.

Takovéto doplňky jistě nejsou nutnou součástí lyžařského vybavení, avšak s nimi se budete jistě cítit o něco lépe a pohodlněji.

Lyžařské doplňky Dynastar

Chránič páteře od firmy Dynastar je vyrobený ze speciálního tuhého a zároveň pružného plastu, který Vás neomezuje v pohybu, samozřejmostí je možnost vlastní úpravy popruhů podle vlastní potřeby. Budete jistě spokojeni a Vaše páteř bude v bezpečí za každých okolností.

Lyžařské doplňky Grabber

Ohřívače rukou, nohou a celého těla od firmy Grabber jsou velmi praktickým doplňkem na sjezdovkách, krabička se pouze otevře a sáček se vystaví působení vzduchu a poté stačí zastrčit jej do rukavic, či bot a po dobu sedmi hodin si můžete užívat příjemné teplo. Je nutno dávat pozor na to, aby jste nepřekročili dobu ohřívání a včas ohřívač vypnuli, aby nedošlo k popálení. Ohřívač těla je nutno vložit mezi vrstvy oblečení a nepoužívá se přímo na pokožku. Tyto ohřívače jsou určeny k jednorázovému použití a jistě je budete s radostí používat.

Lyžařské doplňky Skotork

Vysoušeče obuvi od firmy Skotork se Vám budou jistě hodit a nebudete muset Vaší obuv zdlouhavě sušit u topení a navíc je velmi šetrný k obuvi. Vysoušeč obuvi stačí zapnout do zásuvky a vložit do obuvi, udržuje stálou teplotu – a to nízkou a vysouší pomalu. Můžete nechat botu sušit i přes noc, což je velmi výhodné. Sušák můžete používat i k ohřátí studených bot, nebo k vysušení přebytečné vlhkosti bot, které jste na sobě měli déle.