Lyžařské sety

Lyžařské sety jsou většinou výhodným typem koupě, zvláště pokud nakupujete lyžařské vybavení poprvé. U většiny setů si můžete vybrat k lyžím různé druhy vázání, nebo si vybrat lyžařský komplet (lyže + vázání) přímo od výrobce. Pokud nakupujete takový set pro dětské lyžaře, pak se Vám jistě vyplatí koupit si takový set z některých loňských sezón, na které firmy poskytují velmi výhodné cenové slevy. Výběr je čistě na Vás, ale vždy pamatujte na to, abyste vybírali sety podle své lyžařské úrovně.

Lyžařské sety Blizzard

Lyžařské sety firmy Blizzard jsou velice výhodným kompletem, kvalita lyží Blizzard je patrná už díky tomu, že lyže se hodí i do méně upraveného terénu, navíc vázání, které je společně v kompletu s lyžemi je mnohem efektivnější, než vázání, která jsou mnohdy montována klasickým stylem a celé ovládání takové lyže je díky tomu mnohem snazší. Můžete si zde také vybrat lyže podle druhu sportu, který chcete provozovat (freeride, klasický sjezd, závodní atp.)

Lyžařské sety Salomon

Lyžařské sety Salomon jsou velmi kvalitní, své si zde najdou jak rekreační lyžaři, tak lyžaři závodní, naleznete zde lyže pro všechny druhy terénů nebo také lyžařsjé komplety určené speciálně pro ženy s velmi pohodlným vázáním, které vám zaručí bezstarostnou jízdu a dobrou stabilitu. Jistě oceníte i nízkou váhu lyží, nebo jako další součást setu také lyžařské hůlky.

Lyžařské sety Völkl

Komplety Völklu si budou pochvalovat lyžaři, kteří jezdí rádi krátké obloučky, ale i lyžaři, kteří si libují v jízdě mimo sjezdovky. K tomu samozřejmě patří také kvalitní vázání, které je špičkou v systémových vázáních. Některé sety nabízejí také vázání přímo uchycené do jádra lyže. Pokud chcete zakoupit kvalitní komplet, zde se Vám to jistě podaří.

Lyžařské sety Fischer

Sety Fischer Vám nabídnou nejen krásný design, ale také velice pohodlné ovládání lyží, také zde můžete zakoupit set vyvinutý přímo pro potřeby ženy, hlavně tím, že díky vyšší točivosti a vynikající stabilitě lyží šetří klouby a svaly a také jejich lehká váha ženy jistě potěší. Lyžařské sety Fischer se vyznačují také výbornou spoluprácí lyže s vázáním a botou a díky tomu se můžete těšit na perfektní jízdu.