Lyžařské brýle

Jistě jste už někdy zažili tu nepříjemnost, když si vyjedete na svah bez brýlí a zničehonic začne sněžit. Taková jízda pak mnoho spokojenosti nepřinese, neboť se zavřenýma, uslzenýma očima si jízdu příliš neužijete.

Kvalitní lyžařské brýle Vás budou chránit nejen proti slunečnímu záření, ale také Vám do nich, na rozdíl od klasických slunečních brýlí, nenasněží, nebudou Vám padat, když se sehnete a zároveň Vám umožní mnohem lepší viditelnost v jakémkoli počasí. Také nebudete slzet z prudkých nárazů větru a jízdu si tak budete moct patřičně užít.

Lyžařské brýle Uvex

Lyžařské brýle Uvex si můžete pořídit jak v provedení pánském, dámském, tak provedení dětském. Tyto brýle jsou odolné proti škodlivému slunečnímu záření, při pádu se snadno nepoškrábou a samozřejmě jim nechybí ani speciální vrstva proti jejich zamlžení. Brýle jsou kompaktní s helmou, perfektní zorník do všech druhů počasí. Pokud nosíte dioptrické brýle, jistě si zde své lyžařské brýle vyberete podle svých představ.

Lyžařské brýle Giro

Lyžařské brýle Giro se pyšní svým skvělým designován ztvárněním, takže se budou líbit i těm lyžařům, kteří chtějí mít kromě praktické pomůcky také něco slušivého, dále zaručují pohodlné nošení díky pěně, kterou jsou brýle orámovány, ochranu proti UV záření a zamlžení a do helmy skvěle padnou.

Lyžařské brýle Swans

Lyžařské brýle Swans Vám poskytnou pohodlí pomocí vodoodpudivého pásku, snadno se nasazují a jejich optika je na vysoké úrovni. Můžete zde pořídit i brýle závodní, které mají dokonce odnímatelné chrániče nosu s optikou vytvořenou tak, aby zabraňovala únavě očí, protože perfektně vyvažují kontrast. Jejich skla jsou velmi odolná a kompatibilita s helmou je samozřejmostí.

Lyžařské brýle Scott

Lyžařské brýle Scott jsou velmi pohodlné, po celém obvodu rámu je hypoalergenní pěna, snadno se nasazují, ochraňují před slunečními paprsky a mlžení, velmi snadno se přizpůsobuje tvaru obličeje, k helmě přilne výborně a pro ženy je zde velmi zajímavě řešen i design. Lyžařské brýle jsou ve variantách pánských, dámských i pro dětské lyžaře.

Lyžařské brýle Alpina

Lyžařské brýle Alpina jsou velmi pěkně řešeny co se týče vzhledu i technologie. Mají velký rozsah viditelnosti, pro helmu mají připravené popruhy s háčky. Naleznete zde i brýle pro lyžaře, kteří nosí dioptrické brýle, pro lyžaře, kteří mají štíhlou tvář a to v různých variantách sportovního provedení.

Lyžařské brýle Blizzard

Blizzard je velmi kvalitní značka pro lyžařské vybavení. A ani brýle v tomto ohledu nejsou výjimkou. Naleznete zde lyžařské brýle s extra měkkou pěnou pro pohodlné nošení, ochranu proti poškrábání, zamlžení a slunečnímu záření, tyto brýle jsou určeny pro všemožné zimní druhy sportů, také v dětském provedení.

Lyžařské brýle Carrera

Lyžařské brýle Carrera jsou lyžaři velmi oblíbené, jestliže nosíte dioptrické brýle, je zde možnost speciálních brýlí, které můžete nasadit přímo přes své, zaručují 100% ochranu před UV zářením, mají dvojitý filtr, skvělý ventilační systém a úpravu antifog. Také zde můžete zakoupit brýle se speciální vrstvou, která snižuje možnost orosení na vnitřní straně brýlí. Mohou je pořizovat dámy, pánové i junioři.