Lyžařské kukly

Lyžařské kukly jsou velmi praktickým řešením zejména pod helmu. Jsou vyrobeny z příjemného a měkkého materiálu a bude Vám v ní nejen teplo, ale také Vám při pádu sníh nebude padat do obličeje a za límec a Váš obličej bude dokonale chráněn před mrazem a prudkými nárazy větru.

Zvláště pro děti jsou tyto kukly velmi vhodným lyžařským doplňkem a jistě nebudete litovat, že jste takovou kuklu na hory pořídili.

Lyžařské kukly SnowWolf

Lyžařské kukly od firmy SnowWolf jsou velmi kvalitní, prodyšné a můžete si vybrat kuklu fleeceovou a nebo microfleecovou, která je uzpůsobena přímo pod helmu. Kukla SnowWolf Vám zaručí pohodlí, ocení jí jak děti, tak dospělí lyžaři.

Lyžařské kukly Devold

Lyžařské kukly Devold jsou špičkou mezi termoprádlem tohoto druhu. Kukly jsou prodyšné, dobře tepelně izolují, zaručují pocit sucha a tepla a hodí se až do - 20 stupňů Celsia, takže je můžete využívat i v těch nejméně příznivých podmínkách. Kromě toho jsou kukly lehké, příjemné, voděodolné a větru vzdorné.

Lyžařské kukly Coolmax

Lyžařské kukly Coolmax jsou vyrobeny z kvalitního materiálu se speciálně tvarovatelnými vlákny, jsou dobře přilnavé, dobře izolují a odvádějí pot, takže se budete cítit příjemně a v suchu. Kukly jsou lehké, měkké a velmi rychle také schnou, což je jejich velkou výhodou.