Lyžařské kalhoty

Při výběru dobrých lyžařských kalhot je třeba dbát na to, jestli jsou voděodolné, dostatečně teplé, ale ne tak, aby se v nich člověk potil, ale natolik, aby v nich člověk nemusel mrznout a nanejvýš pohodlné. U lyžařských kalhot je samozřejmě velmi důležitý také jejich materiál. Který musí být natolik kvalitní, aby se ani začínající lyžař nemusel bát případného promočení a více bolestivějších pádů. Naštěstí jsou dnes lyžařské kalhoty vyráběny z opravdu dobrých materiálů a můžete si vybírat nejrůznější druhy z hlediska jejich designu i použitého materiálu. Samozřejmostí jsou kalhoty pánské, dámské i kalhoty dětské a výrobci dnes mají na trhu mnoho kalhot s dalšími detaily, které na sjezdovce určitě oceníte (voděodolné zipy, odepínací šle, anatomicky tvarovaná kolena, ochrana spodního lemu nohavic, odvětrávání, vnitřní protisněhový pás apod.)

Lyžařské kalhoty pánské Nike

Pro pány lyžaře jsou zde velmi kvalitní lyžařské kalhoty značky Nike, které jsou splňují všechny důležité předpoklady pro pohodlí na svahu. Jsou voděodolné, také chrání před prudkými nárazy větru a zabraňují pocení, takže zůstanete suší i při větším sportovním nasazení a přebytečná vlhkost bude volně unikat ven.

Lyžařské kalhoty dámské Nike

Lyžařské kalhoty pro dámy značky Nike jsou velmi pohodlné, mají design, který se jistě lyžařkám zalíbí a kromě toho od nich můžete očekávat, že se Vám nepromočí, neprofouknou a některé mají na stehnech rozepínání, které umožňuje odvětrávání, takže se nebudete bát nepříjemného pocení.

Lyžařské kalhoty pánské Loap

Pánské lyžařské kalhoty značky Loap jsou velmi kvalitní, navíc jejich design je velmi sympatický a je možné je použít jak na lyže, tak na snowboard, protože zde najdete kalhoty s výztuží v sedové části a také na spodní straně nohavic, u některých můžete i tvarovat koleno záševkem, v nohavicích je zaručeno odvětrávání a ochrana před sněhem a také si můžete nastavit obvod pasu podle potřeby. Vybírat můžete ze střihů volných, nebo více na tělo.

Lyžařské kalhoty dámské Loap

Dámy si zde mohou vybrat kalhoty z velmi kvalitních materiálů, které zaručí jejich nepronikavost a pružnost, můžete odepínat lacl a nastavovat šle, zaručeno je také odvětrávání a protisněžné nohavice a také si můžete vybrat z rozmanitých střihů a barev, abyste i na svahu byly krásně sladěné.