Lyžařské hůlky

Správný výběr lyžařské hole je velmi důležitý. Výběr závisí hlavně na tom, zda jste lyžař začátečník, závodní nebo rekreační. Při výběru dbejte na to, jestli je hůlka dostatečně pevná a tuhá a také jaká je její hmotnost. Čím je hmotnost lyžařské hole menší, tím je vhodnější pro Vaši rovnováhu, ale také snadněji zničitelné.

Pro správnou délku hole existují tabulky, které Vám jistě ve specializovaných prodejnách budou k dispozici. Nezapomeňte, že hůlky by svou délkou měly odpovídat Vaší postavě. Pro větší pohodlí si pořiďte hůlky s měkčí rukojetí, budou Vám pak lépe „sedět“.

Lyžařské hůlky Blizard

Lyžařské hole Blizzard Vám budou při sjezdovém lyžování jistě plně vyhovovat. Oceníte například velmi pohodlné měkké rukojeti, široký řemínek na připevnění holí k rukám, vybrat si můžete také velikost rukojeti (delší nebo kratší), také design těchto hůlek je velice moderní a zajímavý. Vyberou si zde lyžaři jak rekreační, tak závodní a lyžaři junioři.

Lyžařské hůlky Rossingnol

Lyžařské hůlky Rossignol zajistí pohodlí a radost z lyžování velmi kvalitními lyžařskými holemi s velmi moderním sportovním designem, ale nejen z vnějšího efektu budete potěšeni, ale také například z lehkosti hůlek – můžete vybírat hůlky hliníkové s korkovými rukojetěmi pro běžkové lyžování, lyžařské hůlky z Carbonu a taktéž korkovou rukojetí, která je v ruce nanejvýš příjemná.

Lyžařské hůlky Masters

Kvalitní lyžařské hůlky nabízí značka Masters, kde si můžete vybrat velice profesionální typy hůlek, jako například třídílné či dvoudílné hůlky s odpruženými teleskopickými holemi, lyžařské hůlky s prodlouženými hroty, které se hodí pro různé typy lyžování (telemark, skialp, horské túry atp.) Provozování jakéhokoli zimního sportu, kde se bez hůlek neobejdete bude pro Vás díky těmto typům hůlek velice pohodlné.

Lyžařské hůlky Wolker

Lyžařské hůlky Wolker jsou velmi moderním typem hůlek a to pro různé druhy zimních sportů, s velice zajímavým designem např. šachovnice v různých barevných kombinacích a zaručí Vám pohodlí po celou dobu Vašeho lyžování a jiných aktivitách.

Lyžařské hůlky K2

U lyžařských hůlek K2 si budete pochvalovat zejména jejich lehkost (Carbon), kterou zpravidla mívaly spíše hůlky vyrobené z hliníku a proto ať už budou podmínky k lyžování jakékoli – např. hluboký sníh, vězte, že na hůlky K2 se v tomto případě můžete stoprocentně spolehnout.