Lyžařské bundy

Stejně jako lyžařské kalhoty je důležitá i dobrá lyžařská bunda a to taková, ve které se lyžař nezpotí, ale nebude mu v ní zima. V kvalitních lyžařských bundách také nemusíte mít dva svetry a nemusíte se bát, že jakmile spadnete, ihned Vám pod ní napadá sníh.

Až půjdete takovou lyžařskou bundu vybírat, jistě Vás překvapí, kolik „vychytávek“ u ní najdete a následně v praxi zjistíte, že jste udělali dobře, když jste si na sjezdovku nevzali starou péřovku po tátovi.

Lyžařská bunda by tedy měla splňovat aspoň některá základní kritéria. Měla by být nepromokavá, prodyšná, rukávy by měly být stahovací, aby Vám pod ně nelezl sníh, neměli byste se obávat, že profoukne, no a nějaké ty kapsičky se také hodí.

Lyžařské bundy Alpine

Lyžařské bundy Alpine jsou velmi kvalitním vybavením, které splní Vaše očekávání při lyžování. Mezi hlavními aspekty jako odvětrávání v podpaží, voděodolnost, anatomicky tvarované rukávy můžete využít ještě dalších výhod, jakými je například odepínací sněhový pás s vnitřní vsuvkou pro lepší možnost pohybu, vnitřní lycrové manžety na rukávech, kapsičky na rukávech s voděodolnámi zipy a také s úchytkou na skipas, nebo odepínací kapuce.

Lyžařské bundy Nordblanc

Velmi atraktivní design a kvalitní materiály lyžařských bund Nordblanc si jistě hned oblíbíte. Jako u každé kvalitní bundy zaručuje dobré odvětrávání, tvarovatelné rukávy, odepínací fixační bederní pás a možnost odepnutí kapuce. Kromě toho si můžete užít také kapsičky, kterých zde najdete mnoho a budou se Vám jistě na svahu hodit, mezi jinými také vnitřní síťovanou kapsičku na brýle a Mp3 přehrávač, kapsu na skipas a další.

Lyžařské bundy Sensor

Lyžařské bundy Sensor jsou velmi dobře řešeny jak po stránce praktické, tak po stránce zevnějšku. Používány jsou zde velmi kvalitní a příjemné materiály – nejčastěji fleece zaručující lehkost, teplo a pohodlí po celou dobu Vašeho lyžování. Lyžařské bundy Sensor jsou díky své lehkosti a všestrannosti používány nejen na lyžování a běžky, ale všemožné druhy jiných sportů po celý rok v každém ročním období.

Lyžařské bundy Hannah

Lyžařské bundy Hannah jsou velmi kvalitní a propracované, můžete od nich očekávat voděodolnost, dobře řešený větrací systém, anatomicky tvarované rukávy, praktické kapsy na mobil, skipas, brýle, nebo Mp3 přehrávač, podlepené švy a mnoho dalších technických detailů, které sjezdoví lyžaři velmi ocení.