Lyžařské podkolenky

Lyžařské podkolenky jsou jistě velmi důmyslnou složkou Vašeho lyžařského vybavení, protože mají řadu výhod, které Vám zajistí pohodlnější sportování, zejména dobrý odvod potu, takže v lyžácích nebudete mít vlhko. Materiály zaručují, že se Vám po jednom dni neodřou holeně a další výhody, bez kterých by se Vaše nohy unavily mnohem dříve. Podkolenky jsou velmi praktickou součástí lyžařského vybavení.

Lyžařské podkolenky High point Glacier Merino

Lyžařské podkolenky High point Glacier Merino jsou velmi kvalitní, hřejivé, spolehlivě odvádějí vlhkost, mají vynikající termoregulační vlastnosti, vpředku výztuž proti odření holeně v lyžácích a také chrání chodidla. Podkolenky jsou velmi odolné, dají se použít také na jiné druhy sportů – zejména horolezectví.

Lyžařské podkolenky V3 Tec

Podkolenky V3 Tec jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který velmi dobře odvádí vlhkost, také mají zesílenou přední část na holeni, zpevněný nárt ve špičce beze švů, pro děti můžete u firmy V3 Tec pořídit velmi kvalitní podkolenky s vysokým podílem vlny a velmi pěkným dětským designem.

Lyžařské podkolenky Filactive carving

Lyžařské podkolenky Filactive carving mají velmi moderní design a jsou navržené přímo pro lyžování, takže splňují všechna kritéria pro jejich koupi. Podkolenky Filactive odvádějí velmi dobře pot, chrání a izolují nohu, takže Vám v nich bude příjemně teplo a také jsou velmi odolné, takže se snadno neopotřebují.