Lyžařské rukavice

Lyžařské rukavice jsou velmi důležitou součástí lyžařského vybavení, protože ruce potřebujete při lyžování, abyste udrželi hůlky a zkřehlé ruce Vám v tom moc nepomohou. Při výběru dobrých rukavic byste měli dbát hlavně na to, aby byly dostatečně silné a co nejpřesněji odpovídaly Vaší ruce. Také by měly co nejlépe absorbovat pot, být voděodolné a mít dobrou tepelnou izolaci, protože rukama se vždy sněhu dotýkáte nejvíce. Některé rukavice také mají poutko, kterým si můžete rukavici připevnit k ruce a nemusíte se bát, že jí cestou na lanovce nenávratně ztratíte.

Lyžařské rukavice Scott dámské a pánské

Lyžařské rukavice Scott jsou velmi kvalitní, dámy u nich naleznou veškerý komfort, který může zpříjemnit pocit z lyžování a to zejména voděodolná membrána, vynikající prodyšnost, takže se Vám nezpotí ruce, také si můžete nastavit zápěstí, oceníte například i skrytou kasičku a můžete je využívat jak pro snowboard, tak klasické lyže.

Pro pány zde můžete najít například sympatické rukavice se zvláštním zateplením, s koženými vsadkami na dlani, čímž je v nich zaručen snadný pohyb a jistě oceníte také nastavitelné stahování, jejich větruvzdornost a lehkost. Používat je můžete jak na snowboard, tak lyže.

Lyžařské rukavice Blizzard

Dámy si mohou vybrat rukavice značky Blizzard, které nejenom, že jsou velmi elegantní a můžete vybírat z mnoha barevných variant, ale také splňují sportovní nároky, jakými jsou prodyšnost, nepromokavost, zabraňování přílišnému pocení díky speciálnímu odpařování a také jistě oceníte, že nežmolkovatí po vícerém kontaktu s vodou.

Pánové si jistě budou pochvalovat ty samé výhody, jako ženy, hlavně propracovanou ventilaci s odpařováním potu, výztuž v prstové části, neabsorbování přilišné vlhkosti, utahování zápěstí, nebo jejich rychlé usychání.

Lyžařské rukavice Colmar

Lyžařské rukavice Colmar pro dámy nabízí kvalitní výrobek i do velmi chladných lyžařských podmínek. Takové rukavice neabsorbují vodu, jsou vodě a větru odolné, prodyšné a vyrobené z velmi kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhou trvanlivost. U některých rukavic můžete ocenit také drsný povrch nebo gumový potah na dlaních a prstech rukavic, které Vám zajistí, že Vám hůlky nebudou klouzat z ruky, zipy po stranách, nebo malou kapsičku na peníze.

Pánové se mohou těšit na velmi odolné rukavice, které se hodí i pro náročnější druhy sportů, kde tělo vydává více tepla, protože prodyšnost těchto rukavic je velice dobře řešena. Samozřejmostí je nepromokavost, zajištění dobré pohyblivosti, stahovací pásek a odolnost proti větru.

Lyžařské rukavice Craft

Lyžařské rukavice značky Draft jsou velmi kvalitními výrobky, proto od nich můžete očekávat dobrou prodyšnost, nepromokavost a vysokou trvanlivost. Rukavice lze použít jak na sjezdové, tak běžkové lyžování, protože jsou z tenkého materiálu, s neoprénovými manžetami. Tyto rukavice dobře izolují a chrání tak před vlhkem. Jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy a děti.